BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Membri

Asociatia este compusa din:

a) Membri fondatori;

b) Membri activi;

c) Membri de onoare (fara drept de vot);

d) Colaboratori voluntari;

e) Personal angajat, potrivit Legislatiei muncii

Poate deveni membru al Asociatiei EU-RO-IN orice persoana care depune o adeziune scrisa in acest sens. Calitatea de membru activ se dobindeste prin aprobarea adeziunii de catre Consiliul Director. Calitatea de membru de onoare se atribuie de catre Consiliul Director persoanelor care si-au adus o contributie importanta la desfasurarea activitatii. Asociatiei sau care au avut o activitate deosebita in domeniile de interes ale Asociatiei.